חיפוש
  • Tom & Amit

איך עצירה ודיוק שינתה לי את המסלול

פרק 16 בפודקאסט "קריירה בדרך שלי" הוא פרק מיוחד כי הוא הפרק הראשון המשותף שלנו!

הפודקאסט שייך לי (תום) ולשמחתי עמית הסכימה להתארח בו. אני יועצת HR וקריירה שעובדת עם ארגונים ואנשים פרטיים. הפודקאסט שלי נועד לתת כלים לכל מי שרוצה לבנות קריירה שמתאימה לו או לה בדיוק.

עמית היא מטפלת בפסיכודרמה שעובדת עם ילדים, בני נוער ומבוגרים בקליניקה פרטית וכן עושה פרויקטים בבתי ספר ובארגונים. אני ועמית מכירות 22 שנה ובשנתיים וחצי האחרונות, לצד החברות, יצרנו קורס דיגיטאלי משותף - Start Me Up.

עמית הגיעה להתארח בפודקאסט כדי לשתף בתהליך שעברנו במסגרתו היא עזרה לי לעשות סדר בראש, להבין מה המטרות שלי ולדייק את העשייה שלי. בעקבות העזרה שלה העסק שלי השתנה לחלוטין ואנחנו הבנו שיש לנו יכולת לשכפל את התהליך ולעזור לאחרים.ות.

בפרק דיברנו על התהליך המקצועי שעמית עזרה לי לעבור, על ההתקרבות בין עולמות הטיפול לעולם הארגונים ועל התהליך המשותף שלנו ליצירת הקורס.


להאזנה לפרק:היציאה שלי לעצמאות לא לוותה בתהליך חשיבה מעמיק במיוחד. גם התכנית העסקית שמאחוריה הייתה בסיסית ודלה. היא הייתה כמעט ספונטנית ולמרות שאין לי ספק שכך היה צריך להיות, הגעתי אחרי פחות משנה לחומה. את החומה הזאת עמית עזרה לי לפרק. התחלנו בתהליך Find Your Why של סיימון סינק, ומהר מאוד סטינו לשיטות אחרות שנולדו תוך כדי תנועה. התהליך הזה הוביל לכמה החלטות משמעותיות ביותר בעסק שלי ומיקד אותי לדרך הנכונה.


התהליך המשותף יצר שיטה שהבנו שיכולה לעזור לעוד הרבה א.נשים ויחד בנינו על בסיסו סדנת ניהול קריירה. הרבה מים וקורונה עברו בנהר מאז והפכנו את הסדנא לקורס דיגיטאלי. סיפרנו על תהליך הבנייה, על מה שעולמות הפסיכולוגיה לוקחים מארגונים ומה שארגונים מטמיעים מעולם הטיפול וגם קצת על התובנות ששווה לקחת מהתהליך שלי.

בתקופה הקרובה נפרסם כמה וכמה כלים ללא עלות, שיעזרו למקד את המחשבות וההחלטות המקצועיות שלכם.ן.


הראשון הוא דף שיעזור לשאול את השאלות הנכונות. ניתן להוריד אותו ממש כאן: https://www.startmeup.co.il/questionsקישורים:


האתר האישי שלי: https://www.tommg.com/


סיימון סינק : https://simonsinek.com/product/start-with-why/


האינסטגרם שלי: https://www.instagram.com/tom_milner_gurevich/תהנו!

3 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול