חיפוש
  • Tom & Amit

המטרות שלנו


אם עקבתם עד היום אתם כבר יודעים שאנחנו חברות 20 שנה ושותפות לדרך מקצועית כבר תקופה. את הסדנא שלנו בנינו ממקום מאוד אישי, כל אחת יצקה פנימה את הידע שלה והתפיסות שלה. זה הייחוד והכוח שלה.


אחד החלקים שעברו הכי הרבה גלגולים בתהליך בניית הסדנא שלנו היה תהליך הצבת המטרות. בעבודה עליו גילינו שמטרות זה מושג מאוד שונה בשביל כל אחת מאיתנו. סביר שזה גם מאוד שונה בשביל כל אחד ואחת מכם. רצינו לשתף אתכם במקום של מטרות בחיים שלנו עד כה:
תום:

" תמיד הייתי אדם שהולך אחרי מטרות, בין אם זאת הטיסה הראשונה בה ראיתי דיילות והחלטתי שיום אחד גם אני אהיה אחת, או במיונים לקורס דיילים של אל על בהם הסתכלי על המאבחנים שהעבירו את יום המיון והחלטתי שאני אשב במקומם בעתיד. המטרות תמיד היו שם אבל לא באופן מוצהר, הן היו שקטות ומתחת לפני השטח. לא הגדרתי אותן כמטרות, הן ניווטו אותי בלי שבכלל התכוונתי. כעצמאית זה לא עבד יותר והרגשתי שהמטרות צריכות להיות הרבה יותר מגובשות וברורות כדי שאוכל להתקדם אליהן בצורה יעילה. אז לראשונה בחיי באמת שאלתי את עצמי מה המטרות, הגדרתי אותן, רשמתי והתחייבתי ללכת לעברן. מאז אני חולמת הרבה יותר בגדול, מאפשרת לעצמי לחשוב על הישגים שפעם לא הייתי מעיזה לתת להם מקום אמיתי. פתאום אני יודעת איך אפשר להגשים את הדברים שפעם היו רק מחשבה עמומה בראש. המטרות הפכו להיות אבני דרך שמובילות אותי ודוחפות אותי כל פעם עוד קצת קדימה".


עמית:

"תמיד נורא רציתי שיהיו לי מטרות, לחלום ולשאוף גבוה, אבל פחדתי- לא להצליח, לא להגיע, להיכשל. עבדתי, חייתי והתגלגלתי מתפקיד לתפקיד, בלי לעצור ולחשוב. אבל הרגשתי לא שלמה, לא מחוברת עד הסוף לעשייה שלי. הייתי מבולבלת, לא ידעתי איך מתחילים ואיך יוצרים חיים מקצועיים מדויקים יותר. לקח לי זמן ועבודה קשה דרכה למדתי להקשיב לפחד ומה הוא בא לספר לי. הבנתי שאני לא יודעת בדיוק מה אני רוצה ולאן אני רוצה להגיע. התחלתי לשאול שאלות,לחפש בתוכי את התשובות. המטרות החלו להתגבש ותחילה היו קטנות וממוקדות. צעד אחר צעד ומטרה אחר מטרה התנסתי וגיליתי אותי, את הכוחות שבי וכך גם את החלומות שלי. היום אני מעיזה יותר ומפחדת פחות וכשאני מפחדת אני יודעת איך להשתמש בפחד. כשהמטרות הן שלי באמת גם התוצאות הן שלי באמת, לטוב ולרע וזה הרבה פחות מפחיד."המטרות אמנם נתפסות אצלנו שונה אבל הן דוחפות (או מושכות) את שתינו קדימה וזה בסוף מה שחשוב.

המטרות בסדנא מוצבות כאקט כמעט סופי, אחרי תהליך של דיוק והבהרה פנימיים.


רוצים להצטרף?


כנסו לקישור והשאירו פרטים: https://www.startmeup.co.il/sign-up


או תפנו אלינו במייל:tom@tommg.com

16 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול