Search
  • Tom & Amit

הסדנא שלנו נולדה ככלי לדיוק עצמי, המטרה המרכזית היא לייצר תנועה לכיוון הנכון מתוך הבנה עמוקה של עצמנו. זה כשלעצמו הישג אדיר עם ערך משמעותי, אבל היה לנו חשוב להוציא את המשתתפים בסדנא גם עם תוצרים פרקטיים שיוכלו לתרום להם באופן מידי.

אחד התוצרים המרכזיים של הסדנא שלנו הוא פיץ' שנועד לשרת את אתכם במגוון רחב של סיטואציות.


מה זה בעצם פיץ'?


בשימושו המקורי - פיץ' הוא מונח מעולם הסטארטאפים ומשמעותו פרזנטציה המציגה את המוצר למשקיעים פוטנציאליים. זוהי למעשה הצגה ממוקדת, מדויקת ומלהיבה שמבהירה בדיוק מה המוצר, מה הרקע שלו, מה הייחוד שלו, מה הפוטנציאל שלו ולמה כדאי להשקיע בו.


בסדנא הפיץ' הוא הפרזנטציה שלנו על עצמנו כי כפי שאנחנו יודעים היכולת לספר על עצמנו היא חיונית בעולם החדש.


רובנו לא רגילים לדבר על עצמנו, אנחנו לא מתרגלים את ההסבר שלנו על מי אנחנו ומה אנחנו לעיתים קרובות. למעט בתקופות של חיפוש עבודה בהן אנחנו נמצאים במעמד של ראיון, בשגרת חיינו אנחנו כמעט ולא נדרשים לדבר על עצמנו. בהתאם, אנחנו לא בהכרח עסוקים בלברר מה חשוב לנו, מה בוער בנו, מה היינו רוצים שיקרה ומה אנחנו מביאים איתנו. אנחנו שומרים את העיסוק בדברים הללו לנקודות מאוד ספציפיות בחיים בהם יש דרישה חיצונית לאינפורמציה הזו.


הטקטיקה הזאת פחות מתאימה לעולם החדש. עולם העבודה הנוכחי הוא מאוד דינאמי והאפשרויות בו מגיעות ברגעים לא צפוים וממקומות לא צפוים. לא תמיד הצעת העבודה המושלמת תגיע כשנחפש עבודה, לא תמיד נפגוש אנשים מעניינים בסיטואציות עסקיות במהותן ולמעשה אנחנו לא תמיד יודעים מול מי אנחנו עומדים.

היכולת לספר מי אנחנו, מה חשוב לנו, מה אנחנו מביאים איתנו ומה אנחנו עושים או רוצים לעשות היום היא יכולת קריטית שיכולה לקדם אותנו גם ברגעים לא מובנים מאליהם.


תחשבו על חברה שמחפשת עבודה, אחת שאתם אוהבים ומאמינים שהיא זכייה בפיס לכל ארגון. אבל אתם לא ממש יודעים מה היא עושה היום או מה היא מחפשת עכשיו. סביר שלא תשלחו לה לינקים למשרות ולא תמליצו עליה לאנשים, כי היא לא תקפוץ לכם לראש באף סיטואציה ספציפית. לעומת זאת, אם אותה חברה תדע להסביר בדיוק מה היא עושה היום, לאן היא שואפת ולמה היא רלוונטית אתם תמכרו אותה כאילו יש לכם אחוזים בהצלחה שלה.


גם אם אתם לא מחפשים לקוחות או עבודה, יש ערך ליכולת לספר לאנשים מה התשוקות והשאיפות שלכם, מה היכולות שלכם ומה אתם עושים. אין לדעת איזה דלתות יפתחו בפניכם, איזה הזדמנויות מעניינות יגיעו לפתחכם אם רק תבהירו את עצמכם לסביבה.


לפני שאנחנו מצליחים לדבר על עצמנו אנחנו צריכים ללמוד לדבר אל עצמנו.


הפיץ' החיצוני הוא אחד התוצרים הסופיים של הסדנא, הוא מגיע אחרי עבודה רבה ועם עוד מגוון כלים שיעזרו לכם בדרך שלכם.


תצטרפו אלינו כדי להבין את עצמכם טוב יותר וללמוד איך לתקשר את עצמכם החוצה בצורה מדויקת יותר.

לפרטים והרשמה


𝐀𝐌 ~ 𝐓𝐎 𝐈 𝐀𝐌 𝐠𝐨𝐢𝐧𝐠 𝐓𝐎 𝐰𝐡𝐞𝐫𝐞 𝐈 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐭𝐨 𝐛𝐞  • Tom & Amit

אם עקבתם עד היום אתם כבר יודעים שאנחנו חברות 20 שנה ושותפות לדרך מקצועית כבר תקופה. את הסדנא שלנו בנינו ממקום מאוד אישי, כל אחת יצקה פנימה את הידע שלה והתפיסות שלה. זה הייחוד והכוח שלה.


אחד החלקים שעברו הכי הרבה גלגולים בתהליך בניית הסדנא שלנו היה תהליך הצבת המטרות. בעבודה עליו גילינו שמטרות זה מושג מאוד שונה בשביל כל אחת מאיתנו. סביר שזה גם מאוד שונה בשביל כל אחד ואחת מכם. רצינו לשתף אתכם במקום של מטרות בחיים שלנו עד כה:
תום:

" תמיד הייתי אדם שהולך אחרי מטרות, בין אם זאת הטיסה הראשונה בה ראיתי דיילות והחלטתי שיום אחד גם אני אהיה אחת, או במיונים לקורס דיילים של אל על בהם הסתכלי על המאבחנים שהעבירו את יום המיון והחלטתי שאני אשב במקומם בעתיד. המטרות תמיד היו שם אבל לא באופן מוצהר, הן היו שקטות ומתחת לפני השטח. לא הגדרתי אותן כמטרות, הן ניווטו אותי בלי שבכלל התכוונתי. כעצמאית זה לא עבד יותר והרגשתי שהמטרות צריכות להיות הרבה יותר מגובשות וברורות כדי שאוכל להתקדם אליהן בצורה יעילה. אז לראשונה בחיי באמת שאלתי את עצמי מה המטרות, הגדרתי אותן, רשמתי והתחייבתי ללכת לעברן. מאז אני חולמת הרבה יותר בגדול, מאפשרת לעצמי לחשוב על הישגים שפעם לא הייתי מעיזה לתת להם מקום אמיתי. פתאום אני יודעת איך אפשר להגשים את הדברים שפעם היו רק מחשבה עמומה בראש. המטרות הפכו להיות אבני דרך שמובילות אותי ודוחפות אותי כל פעם עוד קצת קדימה".


עמית:

"תמיד נורא רציתי שיהיו לי מטרות, לחלום ולשאוף גבוה, אבל פחדתי- לא להצליח, לא להגיע, להיכשל. עבדתי, חייתי והתגלגלתי מתפקיד לתפקיד, בלי לעצור ולחשוב. אבל הרגשתי לא שלמה, לא מחוברת עד הסוף לעשייה שלי. הייתי מבולבלת, לא ידעתי איך מתחילים ואיך יוצרים חיים מקצועיים מדויקים יותר. לקח לי זמן ועבודה קשה דרכה למדתי להקשיב לפחד ומה הוא בא לספר לי. הבנתי שאני לא יודעת בדיוק מה אני רוצה ולאן אני רוצה להגיע. התחלתי לשאול שאלות,לחפש בתוכי את התשובות. המטרות החלו להתגבש ותחילה היו קטנות וממוקדות. צעד אחר צעד ומטרה אחר מטרה התנסתי וגיליתי אותי, את הכוחות שבי וכך גם את החלומות שלי. היום אני מעיזה יותר ומפחדת פחות וכשאני מפחדת אני יודעת איך להשתמש בפחד. כשהמטרות הן שלי באמת גם התוצאות הן שלי באמת, לטוב ולרע וזה הרבה פחות מפחיד."המטרות אמנם נתפסות אצלנו שונה אבל הן דוחפות (או מושכות) את שתינו קדימה וזה בסוף מה שחשוב.

המטרות בסדנא מוצבות כאקט כמעט סופי, אחרי תהליך של דיוק והבהרה פנימיים.


רוצים להצטרף?


כנסו לקישור והשאירו פרטים: https://www.startmeup.co.il/sign-up


או תפנו אלינו במייל:tom@tommg.com

  • Tom & Amit

בתהליך העבודה המשותף שלנו גילינו שמטרות מייצגות עבורנו דברים שונים. עבורי מטרות תמיד היו מסע להגשת חלומות, נקודות שציירתי לעצמי בעתיד במטרה להגיע אליהן. עמית תפסה מטרות באופן מעט שונה, עבורה הן היו הרבה יותר ממוקדות והיוו מעין מעקה שעזר לה לצאת ממקום בו היה לה לא טוב. מטרות הן דברים שונים עבור אנשים שונים. בין אם הן יעזרו לכם לצאת ממקום בו לא טוב לכם ובין אם הן יהיו נקודה באופק לרוץ לעברה, הן משמעותיות מאוד. ההתייחסות שלנו למטרות בסדנא עברה כמה גלגולים עד שדייקנו אותה. היום המטרות הן מבחינתנו המפתח בסטרטר, הדרך להתניע את עצמנו לפעולה ולהתחיל לעשות צעדים שמקדמים אותנו. בין אם הרחק מהנקודה בה אנחנו נמצאים או לקראת המקום בו נרצה להיות. מה איתכם? המטרות שלכם ברורות לכם היום?


הסדנא הבאה תהיה ביום שישי ה3.4 נעביר אתכם תהליך שיעזור לכם להציב מטרות שמדויקות עבורכם.

לחצו להרשמה 𝐀𝐌 ~ 𝐓𝐎 𝐈 𝐀𝐌 𝐠𝐨𝐢𝐧𝐠 𝐓𝐎 𝐰𝐡𝐞𝐫𝐞 𝐈 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐭𝐨 𝐛𝐞